| vlad1000 a întrebat:

Cine joaca wizard101?
funda+vot

Răspuns Câştigător
| 13Criistiina a răspuns:

Eu dar te avertizez va trebui sa platesti in realitate daca vrei sa continui joku cam de la lv 10 in sus... funda?

4 răspunsuri:
| vlad1000 explică:

Sunt 70 si nu am platit niciun ban doar am avut rabdare

| NijaMT2 a răspuns (pentru vlad1000):

Nu te supara, cum ai facut 70? ai bagat bani reali in joc? Sau cum? imi poti da si mie id-ul tau sau skype-ul tau printrun mesaj? Sau baga idul andrei_12399 pliz nul bagati toti sa va bateti joc de mine! Te rog baga-l broken heart!

| smaranta a răspuns:

Eu,si imi place fff mult happy

| NijaMT2 a răspuns:

Nu te supara, cum ai facut 70 happy ai bagat bani reali in joc sai cum imi poti da si mie id-ul tau sau skype-ul as vrea sa vorbim happy te rog!