| Valeanu_Valentin_1999 a întrebat:

Cine ma ajuta la un metin hamachi

6 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Intrebarea mai mult este fara sens.
Cine ma ajuta la un metin2 hamachi?

Din aceasta intrebare rezulta 2 Lucruri:
1 Vrei sa te conectezi la un server de Metin2 prin hamachi si nu stii.
2 Vrei sa faci un server de Metin2 prin hamachi?

Sa imi zici si mi-e care din alea doua este adevarata.

| Valeanu_Valentin_1999 explică (pentru DragomirMihail2020):

Br sa fac un sv de hamachi si numi mrg ceva

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Daca vrei sa faci un server prin hamachi.
Si nu iti merge sa intri in joc prin hamachi.
Conteaza undei ai gresit (daca ai gresit la inceput trebuie sa o ei de la capat).
Ce-a mai important lucru este acolo cand trebuie sa pui IP de la hamachi (virtualbox, virtualpc20070.
Iar ca sa intri in joc trebuie sa deschizi porturile ip.100 ca tu si ceilalti playeri sa pota conecta prin server.

Tutorial cum sa faci un server de Metin2 prin hamachi.
https://www.youtube.com/watch?v=nIPp3cGyxig

Ai acolo tot ce iti trebuie detaliat si poti sa iti faci un server de Metin2 prin hamachi.
Mult Succes!
Daca ai o problema cu servarul si nu iti merge Metinul conectat prin hamachi sau ceva te pot ajuta.

| Valeanu_Valentin_1999 explică (pentru DragomirMihail2020):

Bagami idul de mess si famil tu dau funda

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru Valeanu_Valentin_1999):

?
Eu sa iti fac un server de metin2 pentru o funda sa fim seriosi ca nu se merita.
Eu nu te ajut cu servarul de Mt2 pentru o funda? Si nu bag id de mes ca vrei tu sa iti faci server.

| Valeanu_Valentin_1999 explică (pentru DragomirMihail2020):

Dar ma poti ajuta?