| Radu506 a întrebat:

Cine ma ajuta sa imi fac un cont pe playstation network, pe us si sa nu mai imi zica "you must loggin with the linked account with this ps vita"? Funditaaaa

6 răspunsuri:
| gioglovanandrei a răspuns:

Ai ps vita sau ps3?

| Radu506 explică (pentru gioglovanandrei):

Ps vita

| Radu506 explică (pentru gioglovanandrei):

Am un ps vita

| Radu506 explică (pentru gioglovanandrei):

Am un ps vita

| gioglovanandrei a răspuns (pentru gioglovanandrei):

Pai du-te la playstation network du-te la sign up si acolo dati toate informatiile si selecteaza tara dorita (Romania nu are psn) daca nu merge asa inseamna ca ai o eroare si trebuie sa te duci la un specialist.

| Radu506 explică (pentru gioglovanandrei):

Mi-am facut cont dar nu merge sa ma loghez cu el pe ps vita.