| rlr09 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa fac un set universal pe un metin privat (4yours mai exact)? Vreau sa imi spuneti ce sa bag si pe primele 4 bonusuri si pe ultimele 2 la fiecare iteme.Sunt ninja pe pumnal!

2 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Pai eu am 2 seturi universale happy e usor bagi rez saman/war de exp si rez clopot/sabie si ceva pv peacolo happy

| George_George_1998 a răspuns:

Sall setul Universal ce face din... : primele 5 bonusuri aparare sabie, 2 maini, aparare pumnal, aparare colopt si ceva pv... astea trebuie sa le bagi pe : armura, papuci, colier si cerceri