| IvanAdrian1999 a întrebat:

Am o problema pe metin 2 apolo!|
am un cont de lv 131(ninja/magie pe arma pumnal)
cand vreau sa fac duel i-au mereu bataie, vreau si eu sa fiu bun la metin?
Ce imi doresc de fapt este sa imi spuneti ce bonusuri sa imi pun in special pe itm!
CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA +VOTE!
HELP ME!

Răspuns Câştigător
| eXperience a răspuns:

Sall, am jucat si eu Mt2Apollo am avut lvl132, sura, seturi full, ma plictisisem de el si l am vandut cu 25lei cuiva laughing Deci puneti pe brata, arma, coif, cercei Half-Human (hh) este esential, max PV, sword, 2hands, arrows etc ce poti prinde dar cat mai mult.
I ar ca sa iti faci seturi bune trebuie sa prinzi la bonusurile 6/7 Sura, war, ninja, saman - resistance % si putere % contra -sura, ninja etc. Poti sa iti faci set universal si sa le combini in mod egal sa pentru fiecare in parte. dar e de munca, timp pierdut nu merita sincer. Succes

| IvanAdrian1999 explică (pentru eXperience):

Mersi mult
da ma mai poti ajuta la o problema legata de alt metin te rog
!

1 răspuns: