| mariy1g a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un cont de ANBU/Jounin naruto-arena.com. Dau Funda

1 răspuns:
| DarkMirror a răspuns:

Uite aici: http://konturi.ro/parole/naruto-arena.com/ ai cate poftesti, si, o lectie pentru urmatorii care vor pune astfel de intrebari: Fratilor, un joc, nu sar chema "joc" daca nu simti pe pielea ta cum te distrezi. Si, un joc nu inseamna in NICIUN CAZ "MUNCA". Nu trebuie sa muncesti la un joc, e simplu, prea greu, te lasi. Sunt miliarde si miliarde si miliarde si miliarde de alte jocuri pe pamant. Peace!