| sktrecords a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa fac un server de metin2 privat cu sau fara hamachi(de preferat fara hamachi) va rog mult? Dau GA +

Răspuns Câştigător
| cristianbest a răspuns:

Eu te ajut ca si eu caut la fel ce zici? daca da add id mess:anghel.cristian60 te astept acolo

| sktrecords explică (pentru cristianbest):

Frate, ai mai facut server?

| sktrecords explică (pentru cristianbest):

Te pricepi? Ai mai facut?

| sktrecords explică (pentru cristianbest):

Bai frate da-mi accept ca ti-am bagat id-ul.

8 răspunsuri:
| Malvin2012 a răspuns:

Am mai avut eu 3 servere din fiecare, te ajut eu : bestboy. 4ever Y! Mwinking

| Malvin2012 a răspuns:

Da

| sktrecords explică (pentru Malvin2012):

Pai si hai sa facem treaba ca am facut si rost de server files dar trebuie sa il facem cu hamachi pentru. ca am o problema cu ip eu si nu merge fara hamachi.

| cristianbest a răspuns:

Eu te ajut da-mi add la anghe.cristian60