| nistorsebi99 a întrebat:

Cine mai stie niste jocuri? Nu conteaza genu dar sa fie misto. Si cele multyplayer sunt bune. Dau funda pentru cel mai frumos joc!

Răspuns Câştigător
| lolexxxxxx a răspuns:

GTA SAMP, Minecraft, Counter Strike Global Offensive si acesta e preferatul meu daca il joci pe steam castigi 12$ pe first blod se numeste APB Reloded are 4 giga

| nistorsebi99 explică (pentru lolexxxxxx):

APD reloaded nu shiu daca-mi merge dar o sa-l incerc. Daca merge FUNDA!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cs, OurWorld, 4story, Metin2. wow, GTA Samp

| raikidd a răspuns:

Planetside 2, gw2

| bloodandpride a răspuns:

4 story pentru ca se poate juca si pe browser dar si warcraft

| CataBurja a răspuns:

GTA SAMP(grand theft san andreas auto multi player), Counter Strike, Minecraft, Dofus, Mariolaughing...