| xXGaBiXx a întrebat:

Cine poate sa-mi dea si mie un cont Farmerama cu level peste 40? pls va rog mult dau funda.mesaj pe Farmerama la sherezada1991 cu parola daca puteti mersi mult

1 răspuns:
| DeCe a răspuns:

Nu stiu daca o sa gasesti pe cineva care sa iti dea un cont farmerama, e foarte greu sa ajungi pana acolo si pui mult suflet in toata treaba asta mai ales ca bagi si bani pentru mamudele. Daca cauti cu disperare si neaparat iar nimeni nu te ajuta eu vand conturi farmerama si am unul sub nvelul 40 si peste. Poti sa vi tu cu o oferta daca vrei, e negociabil.Imi poti da un mesaj aici sau ma poti gasi pe id :HolzEule.