| CristiCris3211 a întrebat:

Cine poate sa mi spuna mai multe nume pentru jocuri care sa aiba inclus numele Cristi? big grin

7 răspunsuri:
| sevraj155 a răspuns:

Buna! Am inceput o noua serie de gaming daca iti plac jocurile ma poti sustine aici : https://www.youtube.com/watch?v=YOPMtSOgQng o zi buna in continuare si scuze daca v-am deranjat!

| CristiCris3211 explică:

Sau sa includa numele Cris as vrea sa nu fie nume din astea sau ce va asemanator "xXCristgamingXx".

| CristiCris3211 explică:

Sau sa includa numele Cris si sa nu fia de genulasta xXCristiGamingXx.

| Stan_Stan_Andrei_1974 a răspuns:

Incearca xCristiGaming

| CristiCris3211 explică (pentru Stan_Stan_Andrei_1974):

Sau sa includa numele Cris si sa nu fia de genul asta xXCristiGamingXx.

| CristiCris3211 explică (pentru Stan_Stan_Andrei_1974):

Sau sa inc luda numele Cris s i sa nu fia de genul asta x X Cristi Gaming X x.