| anonim_4396 a întrebat:

Cine se pricepe la word doc excel etc? am primit un fisier cu o documentatie pentru atestat de iformatica si se vad patratele intre litere l-am deschis cu extensia.doc ca asa era cand l-am primit.........nu merge sal deschid cu altcena sa vad normal literele fara aptratele intre ele? ca numai inteleg nimic si nu pot sa-l scot asa la imprimanta ca iese o porcarie

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Varianta ta de Office (asa se numeste programul in intregime) este ma veche de cat cea in care a fost facut fisierul.