| Diana324 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutoru, am primit un fisier in word si mi s-a dat sa aleg in ce sa il deschid si l-am deschis in word si de atunci toate programele mi se deschid in world. HELP

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Foarte frumos, odata cu acel fisier ai primit si un virus! Asa ca...treci la devirusat! The "world" is not enough! happy

| RonyJey a răspuns:

De fiecare data cand vrei sa intri intr-un anumit program apesi mai intai pe Open with si alegi programul corespunzator. Faci asta la mai multe documente diferite din punct de vedere al programelor in care sunt create, si totul o sa revina.

| Diana324 explică:

Am incercat si cu open with si daca aleg un program apoi toate mi se deschid cu acel prgram