| TroubleCrew a întrebat:

Cine st cel mai bun metin2 pserver (Romanesc). Care se creste bine si faci bani repede. Ms mult. Funda

Răspuns Câştigător
| Y0siF a răspuns:

Vezi METIN 2 HAMMER e tare rau si Eeste in romana apropo Te DA la inceputul jocului cu nivel 98! si toate itemele de nivelul tau (logic cele mai bune posibile) si cresti repede de tot posibiliteate de a pica ceva este de 350% succes

2 răspunsuri:
| elicos a răspuns:

Dinamik e si in engleza sin romana.Fun si tim sunt grozave romanesti 100%.

| DJStef_1731 a răspuns:

Tim si fun =100% romanesti, 75%private.