| alexandru2811 a întrebat:

Cine stie cea mai tare versiune minecraft + de unde o download-ez?

Răspuns Câştigător
| OvidiuHunter a răspuns:

CEA mai tare este minecraft SP nu iti trebuie nimic, nici cont nici joul cumparat si iti faci si updaturile ca sa fie mai smecher. si de downloadat o gasesti u in tot netul ca se gaseste repede. BAFTA!

4 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

Intra pe site-ul oficial celor de la minecraft si descarca ultima versiune actualizata.
Paste fericit!

| Fu3Kyx a răspuns:

Minecraft are versiuni dar casa arata mai smecher til updatezi. Nushu daca te-am ajutat big grin