| andreiiso a întrebat:

Cine stie cele mai tari jocuri online?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Nfs world,Gta iv multiplayer, Call of duty Black ops sau modern warfare 1, 2, Cs 1.6

4 răspunsuri:
| Sor0N a răspuns:

Metin2.
Perfect world
. 4Story.
Cabal.
Club penguin
The west
Imvu
Gladiatus
Seafight
Cam atatea stiu
Te rog frumos da-mi funda!

| Florian000 a răspuns:

Daca ai facebook joacate acolo cas multe daca nu cauta de ex pe google robokill (1, 2,3, 4,5, 6,7 parca) sau dai y8 sauuuuu miniclip e miniclip.com si.ro funda?

| Florian000 a răspuns:

Daca ai facebook joacate acolo cas multe daca nu cauta de ex pe google robokill (1, 2,3, 4,5, 6,7 parca) sau dai y8 sauuuuu miniclip e miniclip.com si.ro gta(multiplayer), conuter-strike, club penguin, metin2(sunt si private daca vrei sa cresti repede pe private daca stii sa joci sa faci itm ti sugerez pe rowinking ) the west, 4 story, si minecraft care cred ca joci big grin funda?

| Florian000 a răspuns:

Dai funda odata?