| lina0510 a întrebat:

Cine stie cum pot creste mai repede pe metin2ro? am lvl 73 insa nu prea mai potlaughingdau fundita la primul raspuns daca e folositor

Răspuns Câştigător
| dariusSTIE a răspuns:

Pai...eventual iti pui bonusuri de exp. Mergi cu oameni de lvl mare sa te creasca. Nu stiu eu ce iteme ai, insa fa-te mai buna, sparge metine cu fms de paguba mare (repet, nu stiu ce esti). Vinde ce ti-o cazut. Fa-te mai bunalaughing.Cam asa este. Totusi e laudabil ca macar ai ajuns aici happy.

| lina0510 explică (pentru dariusSTIE):

Ce care e problema?

1 răspuns: