| izuka_2844 a întrebat:

Cine stie cum pot sa-mi iau o barca si sa merg cu ea in gta vice city?
funditabig grin

Răspuns Câştigător
| BiaBubulina a răspuns:

Hey.si eu joc dar e greu.fii atenta deci iei o masina si scrii codul seaways ca sa mergi cu ea pe apa.intri pe apa si mergi in fata.sigur o sa vezi multe barci blocate si daca nu sunt blocheazale tu inceraca sa le inpingi.dupa aceea, te urci cu masina pe barca.dupa ce esti sigura ca te-ai urcat cu masina te dai jos din ea.dupa aceea mergi al volanul barcii laughing si dai enter. dupa aceea dai in spate si te plimbi. funda?

3 răspunsuri:
| Valentin_1025 a răspuns:

Cauti o barca pe mal si apesi ENTER sau intri aici http://chemax.ru/cheats/G/grand_theft_auto__vice_city.php
Sunt toate codurile! FUNDA?:)

| FFabi17 a răspuns:

Poi iei o masina scrii parola de mers pe apa (seaways)apoi mergi cu masina si te urci pe o barca (nu pe ori ce barci) apoi te dai jos si dai "F" si ai luat barca//////fundita?:S

| guestwest a răspuns:

Salut sunt eu nu Haiduc? uite mergi la un mal si astepti sa vina o barca sau bagi codul boatfastgreen