| izuka_2844 a întrebat:

Cine stie cum pot sa-mi iau un avion in gta vice city si sa merg cu el funditahappy

Răspuns Câştigător
| tycy a răspuns:

Din cate imi amintesc eu.la Studioul ala de Filme acolo ai un avion pe apa...mergi acolo langa el dai enter si gata.il ridici cu tasta 9 de pe tastatura numerica, si 6 cobori...

2 răspunsuri:
| izuka_2844 explică:

Nu sunt foarte buna la gta deci nu prea stiu unde e studioul de filme

| suldacdenis a răspuns:

Sall eu stiu pentru elicopter si motocicleta ba trebuie sa apesi shiftu asta de langa enter si apoi clik dreapta