| Skatornius a întrebat:

Cine stie de unde pot gasi un mod pentru GTA SA? L-am vazut la un prieten, in timp ce juca apasa ceva, F1/F2 nu mai stiu sigur si ii apareau mai multe masini din care sa aleaga, apasa sageata si tot apareau, un fel de lista, iar cand vroia sa ia una apasa ceva si aparea in joc. Masinile le lua de pe net cred ca de pe GTAinside si le punea intr-un fisier de pe pc le modifica ceva si functionau in joc.

Răspuns Câştigător
| Kosy123 a răspuns:

Intra pe gta garage la sa si ai o gramada de moduri chiar si moduri cu masini romanesti FUNDA?

1 răspuns:
| Skatornius explică:

Si stii cum se numeste modul cu o arma cu laser cu care apuci masini, oameni etc si lansezi cu o forta incredibila... o arma cu laser verde...