| Sollz a întrebat:

Este o reclama la TV, sau era..acum cateva saptamani, o luna-2. Nu am mai vazut-o de ceva timp, cred ca era la ceva parfum..nu sunt sigur..era o actrita cunoscuta, imaginea era alb-negru si din cate stiu pocnea din degete si apareau foarte mult pisici si un baiat pocnea si apareau multe masini. Daca stiti, numele acelei actrite.

Răspuns Câştigător
| InnocentSίn a răspuns:

Hmm. daca bine imi aduc aminte actrita se numeste Dree Hemingway. thinking

2 răspunsuri:
| Ghost3r97 a răspuns:

Sdasda

| Sollz explică:

Da! Aia e, mersii.