| potaia a întrebat:

Cine stie niste coduri pentru tanki online pentru crystale si experienta?
dar va rog verificatile inainte si nu imi dati ceva cu virusi sau care nu merg si sa nu fie chat enigme ca nu stiu cum sa-l folosesc nici cu instructiunile va rog dar cat de repede posibil daufunda la cel bun

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| potaia explică:

Daca vreți sa vb hai pe skype sunt raffybro_69 ca nu reusesc

| mihaimarcu a răspuns:

Stiu eu contacteaza-ma pe facebook Mihai Marcu

| mostwantedx a răspuns (pentru mihaimarcu):

Sau uite de aici poți să îți pui și 999999 cry și să pui toate armele și tancurile la M3: http://prohacksgames.com/tanki-online-hack-2014-free-tanki-online-crystals/ Eu pe ăsta l-am folosit și mi-am luat toate culorile și rico și vika m3

| EdyEdytza a răspuns (pentru mostwantedx):

Este bun dar cum pot sa trec de survey?