| victor666 a întrebat:

Cine stie un joc asemanator ca metin2?

Răspuns Câştigător
| AgentuXXL a răspuns:

Simplu aventure quest world, 4story, Half-Life... gg la joc nu-ti cer cerinte pre mari dar sa ai spatiu (pentru 4story si Half-Life aventure quest world e online nu se descarca)bafta funda? aa da sa stii ca 4story e creeat tot de cei care au creat si metin2 bafta iti urezwinking

6 răspunsuri:
| mariusdj21 a răspuns:

Incearca DC universe online dar vezi ca trebuie sa ai calculatorul destul de bunicel si netul cu viteza mare

| SweetBoy96 a răspuns:

(World Of WarCraft)

| Emryy a răspuns:

Metin2 e un joc foarte frumos dar nu ma mai atrage.Un joc asemanator este Cabal, Mu online, DragonNest, Nostale(este ceva pentru cei ce au maxim 14 ani) iar un alt joc foarte bun de ocupat timpul este Transormice(Nu este ceva gem metin2.este un joc simplu.te obisnuiesti)

| sebykutzu a răspuns:

Pai este un joc care imi place "half life" sau adrenaline gamer cauta pe youtube

| victor666 explică (pentru sebykutzu):

Am half-life impreuna cu counter strike

| Dilematix2209 a răspuns:

Wartune.
Smecher tare dar s-ar putea sa-ti prajeasca pc-ul.