| JIJ a întrebat:

Cine stie un joc cu lupte fain? cu batai sau ceva de genu

4 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

Mortal Kombat, Sleeping Dogs, Dead Island, Gta, Prototype 2, si Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist (Daca ai Calculator Bun).

| winer98 a răspuns:

Mortal kombat raw. tekken

| BountyWG a răspuns:

Salut JIJ! Uite cel mai sangeros joc si cel mai bun din seria mortal kombat:Mortal Kombat 9 Komplete Edtion. Alte jocuri:Assassin's Creed 1, 2, BrotherHood, 3, Revelations,GTA 2, 3, 4, Vice City, San Andreas, Halo 1, 2, 3, 4, Battlefield 1,2, 3,4.,Counter Strike 1.6, Lan, Bestial.Cam atat stiu.O zi buna sa ai.Pa,Pa

| Criistyanna a răspuns:

MortalKombat4winking
dai funda? laughing