| Hacksore a întrebat:

Cine stie un joc misto multiplayer?

Răspuns Câştigător
| Sooorin a răspuns:

Need For Speed world, Metin2, Cabal, World Of Warcraft, 4Story.

| Hacksore explică (pentru Sooorin):

Need For Speed-ul trebuie sa il am cumparat original ca sa mearga multiplayer?

| Sooorin a răspuns (pentru Hacksore):

Need for speed world il downloadezi si iti faci cont de pe site-ul www.needforspeedworld.com dupa ce iti faci cont si ti-l downloadezi, ma poti cauta pe serverul CHICANE EU sub numele de INSANESTART (insanestart) te pot ajuta.

3 răspunsuri:
| IAmAnonim a răspuns:

Counter strike 1.6 si metin 2. Astea sunt cam cele mai jucate jocuri nultiplayer din Romania