| cenumesamipun a întrebat:

Cine stie un metin cu rate 1000x la toate cu iteme 2012 pana la lvl 255 nu pana la 127 si fara mc ca are virusi sad si de preferat si fara hamachi.

2 răspunsuri:
| Show4You a răspuns:

Bro iti spun eu cel mai tare mt2...se numeste mt2 osiris. otelul este urmat de 11 kinguri prin transformari la legendar lvl max 255 ai o groaza de acesori arme sunt mai multe ca armuri.cai sunt mult mai tari nu sunt de aia clasici si e cel mai tare mt2 din lume ca toate kingurile sunt facute de ei si nu seamana deloc cu cele clasice.sait oficil www.mt2osiris.ro si e si server roman cel mai tare server Cp

| Natsu a răspuns:

Mt2/hammer.Funda?