| cezar987 a întrebat:

Vreau si eu un metin in care sa fac eventuri zilnice(gen osiris) rate mari(de preferat peste 1000x all)! De exemplu sa pice 50k-200k la caini.De preferat romanesc! Cu sau fara hamachi nu conteaza! Conteaza doar sa mearga! Aaa si sa fie cu mc sau fara!

4 răspunsuri:
| cezar987 explică:

Ba metin2 rospeed e nasol! Nici 10k nu pica pe salbatic!

| Wassup a răspuns (pentru cezar987):

Du-te tu v4 ca iesi in 3-4 ore cu 1kkk.Sau daca nu iti convine mai e si metin2 hammer care e pvp si iti da itm de la inceput lvl 255 si 1kkk.

| Wassup a răspuns:

Metin2rospeed

| SangeDeTaur a răspuns:

Metin2 tdl gaming rate 1000x Gm activi, eventuri in fiecare zi, server romanesc, Sa alegi lumea maimutelor, si e fara hamachi