| neagoie a întrebat:

Cine stie un metin cu rate intre 500-1000 dar max lv sa fie peste 150 sa fie posedate sa fie arme site in afara de metin2rospeed,sau tdl gaming

Răspuns Câştigător
| 8Anonimul8 a răspuns:

Uite iti dau toate pe care le stiu:
metin2 ro
metin2 united
metin2 fun
metin2 gs
metin2 lunaris
metin2 hammer
metin2 arena
metin2 guabinasi metin 2 mondial

3 răspunsuri:
| 8Anonimul8 a răspuns:

Pai metin2 tim aici cresti si faci bani f repede dar se gaseste mai greu

| neagoie explică (pentru 8Anonimul8):

Daca mi-ai putea spune altu ca timu nu imi place pentru ca nu exista king/leg/itm site si arme site! daca mi-ai zice altu dau fundita!

| neagoie explică:

Daca mi-ai zice altu timu nu imi place ca nu exista king/arme site etc si mai mult 3-4 si dau funda