| tornados a întrebat:

Cine stie un Metin2 privat sa fie super ma refer su ratele bune si daca se poate sa aiba aitime epice la shopuri...Lasati link. Dau fundita pentru cel mai bun Metin2...Va mulTumesc

Răspuns Câştigător
| Eugenno1 a răspuns:

Sall,daca vrei Metin2 Apollo pentru ca te da lvl 30, iti iei la 30 skiluri g, iar la 60 skiluri p,are la negustorul de armuri, armuri de 26, 54, 61 si otel+0 pentru toate rasele, coifuri+9, scuturi+9, la negustorul de arme, rib+9, fms+9, pumnal foaie+9, arc corn+9, clopot antic+9, evantai primavara sau ceva de genu+9, batalie+7, dinte de stafie+7, partizan+7, rate de 1000%...