| AlexutzuVaIntreaba a întrebat:

Cine stie un metin2 PVM-PVP cu evolutii din otel +9 etc. Lvl max 250 sa fie rate 1000% si sa nu fi cu donatiihappy sa putem fii toti egali.

FUNDA CEL MAI BUN!

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Metin2 Sonny, Metin2 Steel, Metin2Hammer(ai tot la magazin) si daca vrei altele iei de aici : te uiti la nume si prezentare si scrii pe google : http://gamingtop100.net/metin2/

Răspuns utilizator avertizat
| j1NNNx a răspuns (pentru AlexutzuVaIntreaba):

Funda big grin?

Răspuns utilizator avertizat
| j1NNNx a răspuns (pentru AlexutzuVaIntreaba):

Sunt si cu 5000 din cate am vazut happy. Oricum iti doresc multa bafta la jucat big grin