| Frex53 a întrebat:

Cine stie un privat de metin2 tare smecher! funda

7 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Hammer MT2

| Dragosas a răspuns:

Metin2 United, Metin2 Mage, Metin2 Energy, Metin2 ValMondial, Metin2 European, Funda?

| DemonWolf a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2SEKZj-_EFE&feature=channel&list=UL incearcal pe asta e francez dar is numa romani :)) e super tare :D...Eu momentan numai joc dar crede-ma cai belea :D A si vidul e facut de mine uitate la el :D

| andrew02 a răspuns:

Metin2European; HammerMT2; Metin2Mage(inchis); Metin2ValMondial(inchis); Metin2LunaRis; sau poti incerca un server nou de metin2 deschis ieri dar este pe hamachi...Site:http://25.174.2.208/

| saysayonara38 a răspuns:

Lazer mt2 bani mega rapid eu am omorat 3 caini si am facut 15.000.000 yang exp faci si mai rapid eu joc de doua zile si am lvl 174 big grin mult noroc si funda plsss

| stefan234 a răspuns:

Mt2 energy
e misto pna la 90 cresti repede apoi putin mai gre in mapa de 100 cresti usor pana la 120 apoi mai greu apoi din mapa de 125 pana in cea de 225 cresti repede

| An0nym1111 a răspuns:

Pai : TiberMt2, EclypseMt2, HammerMt2, SupremeMt2, HotStyleMt2, VipStyleMt2 Iti garantez ca nu te vei plictisi! BFT!