| H3llRazor a întrebat:

Cine stie un metin2 privat smecher roman sau in orice limba id meu sukarugabytzu

Răspuns Câştigător
| Mirunaaaa a răspuns:

Metin2Force,,, eu joc si e MINUNAT...in romana de asemenea...fratele meu joaca pe el si are lvl 120 si toate armurile la ultimu gen

6 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Metin2Light straight face dar e 10/24 Gasesti pe YouTube la private...
Bafta:O

| Mirunaaaa a răspuns:

Momentan site-ul este inchis da o sa-l deschida peste 2 zile

| Mirunaaaa a răspuns:

Gataaaa... s-a deschis site-ul,,, prima data o sa iti apara pe site un chat dar deasupra e download si registrer... sper sa va distratywinking,,, xperiment.servegame.com

| H3llRazor explică:

Da am jucat da ie doar pentru dueluri

| H3llRazor explică:

Bah am jucat pe light da metinu ie doar pentru dueluri nu ai vazut ca ie king la pescar 0 yang lvl 90 din prima ce drak

| H3llRazor explică:

Mirunitza plz imi dai si mie site ca nu-mi merge uite id meu sukarugabytzu