| Alinaaa_6136 a întrebat:

Cine stie un server de minecraft creative?

13 răspunsuri:
| KillingFrenzy a răspuns:

E ok sv da trebuie sa intri la ei pe site si sa-ti faci cont e foarte simplu. IP: mc.bfv-aaroe.dk si Site: http://mc.bfv-aaroe.dk/

| loktor a răspuns (pentru KillingFrenzy):

Da exista server creative dar e pentru 1.6.2 este multyplayer si trebuie sa scrii /warp creative.

| costache21 a răspuns:

Eu stiu. Baga la hamachi RomanianCraft sau RomanianCraft2 si parola 123 sau 123456789 iar pentru ip vorbim pe hamachi

| andreyucudedu a răspuns:

Ma da stie cineva cum creez un server minecraft?

| pufuletzuu a răspuns:

Trebuie sa ai hamachi:
id Minecraft-1, 2,3, 4,5, 6,7, 8,9
iar pw 123
si pentru a te juca dai 25.202.28.9

| NebunuXXl a răspuns:

Creative.Minecraft-Romania.Com

| Majestique a răspuns:

Hey! Poi am eu propriul meu server. Uite IP : 5.185.205.83. Daca stii cat de cat Minecraft iti dau Admin. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Koray a răspuns (pentru Majestique):

Salut vr sa joc eu pe minecraft contacteaza-ma pe id de mess panadragos10

| Rusu_Andrei_1997 a răspuns (pentru Majestique):

Stiu minecraft
da e creativ
?

| RIP a răspuns (pentru Majestique):

Eu stiu sa joc bine

| MaDalLiNa1 a răspuns:

Uite sv meu caut oameni 176.223.36.215

| Stefan_Emanuel_1987 a răspuns:

Stiu eu un sv cretiv.E al meu.Dar trebuie sa iti bagi too many items sports mod si clay solidiers.A da si a fie minecraft 1.4.5.Baga la hamachi Manucu05 si parola cacat12.

| Cuter_Andrei_1967 a răspuns:

52842 este facut de mine