| LeMoNNNaDe a întrebat:

Cine Stie Un Sv Metin2 Pvm Hard Sa Pice Cartile La Metine! Sa Fie Populat!? Dau Funda Plz!

2 răspunsuri:
| RemusȘiAtât a răspuns:

Salut sper ca te ajut.
Am un metin2 cu rate 350 level maxim 105 ultima evolutie beta server nou deschis am level 50 fms la magazine la mobi pica cufere galbene pica metal magic, marmura si alte lucruri la metine pica pietre medalia eroului ceva de genu la ele pica lucrui ce iti vor trebuie daca vei intra pe server numele meu este DarkDevils te voi ajuta cu bani
Site:thertv.mt2.sx/
Sper sa il incerci
Te voi ajuta eu cu bani

| Viorel_Petre_1998 a răspuns:

Metin2Rival 2013.
Cartile se iau doar de la metine.
Sv e nou dar e foarte populat.
Rate 70%. Schimba/Adauga bonus se gasesc in cufere clar de luna si in cufarul regilor care pica la orice mob.
Perlele pica doar din scoici, iar scoicile pica cam 1 la 100 cufere clar de luna.