| stancu32 a întrebat:

Salut cine stie un metin2 pvm hard,
cartile,pietrele, bonuse si ss sa pice la metine rate 50%-100%
playeri on 300-400 lvl 99 max clasic totul ca pe ro (sirius si pose)

Răspuns Câştigător
| Bocanila a răspuns:

In primul rand, saluthappy
Sunt mai multe metine de genul acesta, acum depinde de preferintele tale:
--Metin2 New Battle ( E exact cum ai spus tu doar ca, cartile le gasesti la invatatori, dar in rest farmezi tu pentru ce iti trebuie, O da, bonusurile sunt si la magazin general dar sunt destul de scumpe, asa ca mai bine preferi sa farmezi pentru ele, pica din cufere)
-Metin2 Forgotten World II (Este foarte greu, la fel cum ai zis tu, rate 50, la magazine toate sunt +0, adica fms, rib, pfn, arc corn, evantaiul si clopotul de 30, si ti le bonusezi tu cu blessurile care pica din cufere com clar de luna)
-Metin2 DM (Exact cum ai spus tu)
-Metin2 AP (Lafel ca si Forgotten World)

Astea sunt cele mai bune si cele mai vechi, care probabil vor rezista o perioada mai lunga de timp. Funda?smug

| stancu32 explică (pentru Bocanila):

In primul rad mt2nb are carti pe magazin pentru g, Metin2 Forgotten World II nu merge site, Metin2 DM iti da skill direct g deci astea nu-s ce am cerut eu

| Bocanila a răspuns (pentru stancu32):

Iar AP?