| Hackero a întrebat:

Cine stie un TRADE HACK (Hack de Negot) FUNCTIONABIL pe Metin2RO... Cei care imi dau si linkul si cateva informatii cum sa-l folosesc are de la mine FUNDA :X. Dar Sa nu fie genu sa scrii contul si parola eu stiu toate jmecheriile asa ca nu incercati asa ceva.Va Rog Frumos.

11 răspunsuri:
| DownAnima a răspuns:

Draga copilule daca tot stiu u atatea smecheri dc nu le folosesti pe ale tale.si in legatura cu hack. Dc ai nevoie ca sa fi un prost? Sincer numai aia care sunt distrusi folosesc hack si app metin2ro si alte metine au hack shield (adica scut anti hack si nu mai poti folosi hack ) Luzzer!

| creativeboy a răspuns:

DownAnima :
1.Trebuie sa fii prost sa nu poti sa spargi hack shieldu de la metin2ro
2.Luzzer esti tu si nici macar nu se scrie asa

| aNNdr3y a răspuns:

Raspunsul tau ahttp://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.ici...

| JahWar a răspuns:

Nu prea mai sunt HAK-URI pentru metin2 ro de negociat sau yang ia-ti hakul CHEAT ENGINE 6.0 e foarte bun transforma iteme in otlel si fms + 9 merge si pentru pescuit si pentru viteza e folositor, sincer sa fiu si eu am haku l-am descarcat de pe un syte oarecera scrii la GOOgle ''dwnlaud hak cheat engine'' simplu...

| DieYoung a răspuns (pentru JahWar):

Cu cine ai facut limba romana?laughing)

| DieYoung a răspuns:

Bai baetas si eu caut si nu gasesc degeaba cautiwinking

| BubunaGrecu a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e31734532

FishBot,FarmBot,TradeHack[doar private],LureHack,TeleportHack[doar private], SpamBot, SwitchBot.

| slowboy15 a răspuns:

Cosmin_versace11 baga-ma k iti dau eu

| slowboy15 a răspuns:

Http://www43.zipp yshare.com/v/3880368/file.html tu scrie legat nu lasa spatiu intre zipp si yshare sper ca ti-am fost de ajutor

| Hackero explică:

Ba ego ia mai taci tu din gurita aia mare a ta...Ca eu am dezactivat hack shield (adica anti hack) daca esti proasta si nu stii sa-l dezactivezi e problema mea? de aia folosesc si fishbot dar tu esti proasta uite un sfat LASATE DE METIN!

| FeNoMeNuLx a răspuns (pentru Hackero):

Cum l-ai dezactivat imi spui si mie add id: lafamiliainalerta