| Silviutzu_Man_1989 a întrebat:

Cine stie vreon gta fain? fundita

Răspuns Câştigător
| ovidiu007 a răspuns:

Cred ca cel mai fain ar fi gta vice city deoarece are o poveste super si este captivant...sau gta san andreeas deoarece are o grafica mult mai buna si poti sa faci mult mai multe lucruri decat in vice city...Asta e decizia ta.Eu iti recomand san andreeas. Funda?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

G.T.A : San Andreas, si, G.T.A IV

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

GtaSanAndreas

| AleexNC a răspuns:

Eu am Gta san andreas si e super. Inainte am avut vice city dar sunt multe lucruri in plus pe care le poti face in san andreas. Si gta |V probabil este fain, dar e greu de downloadat + ca trebuie un pc foarte bun. Si daca vrei poti juca si samp, san andreas multyplayer, stiu un server bun.
Deci faci cum crezi tu tongue

| Forev3rAlone a răspuns (pentru AleexNC):

Hei, scuza-ma ca te deranjez. E cumparat sau downloadat? Dcaa e downloadat, mi-l dai te rog mult de tot si mie? Il caut de foarte mult timp...

| AleexNC a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Nu e niciun deranj, Ce? San andres?

| Forev3rAlone a răspuns (pentru AleexNC):

Da

| AleexNC a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Hai ca iti trimit mesaj, ca mi-e mai usor asa.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru AleexNC):

Okwinking

| aLeXsNs a răspuns:

Poi daca-ti merge ia-ti Gta IV. Daca nu Gta San Andreas. Daca gasesti si snow e frumos. Funda?

| Hutanu_Andrei_1990 a răspuns:

Gta 4 complete, prea tare

| ViviViviana a răspuns:

GtaSanAndreas,gta vice city, Gta IV.
sper ca te-am ajutat.

| Silviutzu_Man_1989 explică:

Multumesc la toti!
winking

| YoYoVlad a răspuns:

Dupa pererea mea eu cred ca este GTA 4. Dar poti numai sa-l cumperi din magazin. Sper ca ti-am fost de ajutor