| LauraSauLura a întrebat:

Cine știe cum pun moduri pe minecraft? big grin (minecraft de pe net, nu plătit)

Răspuns Câştigător
| DaNNzU a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar daca este acel mincreaft classic de pe net nu exista moduri pentru il. Daca il ai cracked cauta in appdata (ajungi acolo ducandute la start > run > scrii %appdata%) apoi minecraft > bin > deschide minecraft.jar cu winrar, sterge Meta-Inf si apoi bagi tot cintinutul arhivei unui mod de pe net (daca e arhiva, daca e installer stii ce sa faci cred e ca la installere normale, next next finish) dar ai grija sa fie de aceeasi versiune. Daca ai 1.5.2 il gasesti 100% in appdata daca ai 1.5.2+ incearca sa cauti un folder numit versions in appdata daca e gol du-te in C > Documents si ai acolo versions, numele folderului indica versiunea si ai acolo minecraft.jar sau *numele versiunii*.jar si repeti pasii de mai sus. Funda?

| LauraSauLura explică (pentru DaNNzU):

Da, fundawinking... mersi de ajutor happy

2 răspunsuri:
| IHATEDARK a răspuns:

Salut te pot ajuta eu http://dfiles.ru/files/2vevdpfqv