| alinushuorga a întrebat:

Cine vrea iteme pe, metin2 ro, metin2 guabina, mia multe/.../? alinu stiuu_frumusik! dau pe bani reali, pe credit de pe telefon, sau eu va zic codu pentru a baga monede pe un cont iar voi imi bagati monede!

2 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

SPAMpag.php?user=Costy1999&pass=costynel&Submit1=Intra+in+Cont%21

| george8 a răspuns:

Sall as vreau eu niste iteme pe Guabina si iti dau bani reali in functie de iteme as vrea sa-mi spui de unde esti pentru a sti daca putem avea un o intalnire.