| Deyutzzzaa a întrebat:

Cum incarc monede de dragon pe metin2.ro? Cu credit de pe telefon.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare game Romanesc politic, economic ,militar si social de pe net ,vino si ajuta-ne suntem peste 10 000 Romani!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| viper0007 a răspuns:

Intri pe metin2.ro te loghezi ->incarca MD->via telefon/via sms->alegi cate monede vrei si iti apare jos in colt dreapta dai click si iti apare un numar unde il bagi si in 2 minute iti baga monedele sau daca vrei cu sms bagi acel cod si trimiti la numarul care ti-l zice acolo! Bafta! big grin