| DarkSell93 a întrebat:

Cine vrea psp 2004 (firmware 5.5)modat cu accesorii si card de 4gb sony? am eu unul si-l vand

9 răspunsuri:
| DarkSell93 explică:

Atentie! fac schimb cu Nintendo wii sau Nintendo 3DS

| DarkSell93 explică:

Dar il si vand la 400-500 lei

| ciorbel a răspuns:

Iti vand eu PSP go

-foarte putin folosit nu prezinta nici un fel de zgarietura,are folie pe ecran si mai dau una bonus;

-mai ofer cutie,incarcator,cablu USB, carticele, CD media go,

-are patru jocuri instalate si ultima versiune de soft.La pretul de 599 lei? ce spui>?/?

| DarkSell93 explică (pentru ciorbel):

Pai eu vreau sa-l vand sau sa schimb cu Nintendo wii, nu vreau sa-mi iau altu

| CyUppyK a răspuns:

Cat vrei?

| DarkSell93 explică (pentru CyUppyK):

Daca esti din Bucuresti vreau 400-450 lei

| CyUppyK a răspuns:

Aha

| DarkSell93 explică (pentru CyUppyK):

Dar il si vand la 450-500 lei negociabil

| ionutdubu1234 a răspuns:

Ai vrea 250 lei?