| AtateaConditii a întrebat:

Cine vrea sa faca un efort pentru a ma ajuta la un joc? Trebuie sa recomand persoane pentru un joc si imi da in schimb niste puncte la joc ca sa avansez levelul. Funda! Cine vrea sa imi trimita adresa de email in mesaj privat happy.

Răspuns Câştigător
| Aquario a răspuns:

Ma ofer eu! Da imi dai funda?

| AtateaConditii explică (pentru Aquario):

Da, dupa ce ti-ai facut cont si treci de episodu 1 nu e greu deloc.happy da-mi un mesaj cu emailul tau sa te invit.

3 răspunsuri:
| Aquario a răspuns:

Lasa zi cum se cheama jocul! Adresa e stefanbogdan619@yahoo.com

| Aquario a răspuns:

Bogdanstefan619@yahoo.com scuze