| Gugustel a întrebat:

Cine vrea sa facem pe Facebook schimb de animale la Barn buddy?

5 răspunsuri:
| numeleastanuepublic a răspuns:

Dar ce animale ai
?

| Gugustel explică (pentru numeleastanuepublic):

Aproape toate

| numeleastanuepublic a răspuns (pentru Gugustel):

Dami si mie numele tau sa devenim vecini si poate facem schimb

| Gugustel explică (pentru numeleastanuepublic):

Antonesi ovidiu

| AlexicĂă_Alex_1975 a răspuns:

Link meu :https://www.facebook.com/alexandrurasoga
Animale : 1 pui de tigru, 1 oaie neagra, 1 albastra, 1 roza, 1 iepure roz, 1 boxer, 9 palomino, 2 lame albe, 2 cazuari, 1 rata de lemn, 1 magar gri, 1 capra nubiana, 2 lame maro, 3 tigrii albi, 1 caine de paza, 3 velociraptori, 31 de elefanti, 1 lama neagra, 2 panda mari, 3 porci prosti, 1 cocos alb, 2 mame cangur, 2 tauri bravo, 1 emu, 1 capra alpina, 1 magar maro, 1 porc, 1 armasar negru, 1 armasar maro, 1 vaca organica