| biwltyad a întrebat:

Cine vrea sa se joace minecraft cu mine?
Orice... Preferabil survival, dar e ok orice happy
Am cont premium... happy Deci nu conteaza server-ul tongue

7 răspunsuri:
| Reb a răspuns:

Este nevoie de skype sau ceva? Eu sunt dispus sa joc si nu conteaza varsta tongue

| biwltyad explică (pentru Reb):

Nu e nevoie happy Nici macar nu am skype-ul pe calculator =]]]]

| Angel_Darck_1995 a răspuns:

Mai e valabil?
daca e care este seed si nu am cont deci pot juca doar in lan

| Angel_Darck_1995 a răspuns:

Mai e valabil?
daca e care este seed-ul si nu am cont deci pot juca doar in lan

| biwltyad explică (pentru Angel_Darck_1995):

Cum in lan? Nu prea stiu toate "notiunile " =]]]

| Angel_Darck_1995 a răspuns (pentru biwltyad):

In lan inseamna ca:
1. creezi o lume sau deschizi una creata
2. dai esc si iti apar urmatoarele: ''realizari'', ''statistici'', ''inapoi la joc (sau ceva de genu)'', ''salveaza si mergi la muniul principal'' si ''deschidere in lan''
2-necesar. inainte dai la limbi pe romana
3. dai pe ''deschidere in lan'' si setezi cum vrei tu dar te sfatuiesc sa nu schimbi nimic
4. dupa dai pe ''inapoi la joc'' si o sa iti scrie in coltul din stanga jos niste numere(seed-ul)
dupa ce termini imi dai si mie seed_ul (((daca nu reusesti sa notezi seed-ul
dai pe butonul cu ((bara verticala (slash) sideasupra ei semnul intrebarii)) ca sa iti arate ce e scris in cet une primul o sa fie seed-ul)))si jucam minecraft, poate facem si o serie de video-uri?

| biwltyad explică (pentru Angel_Darck_1995):

Ok big grin Stiu ca am raspuns cam tarziu... Dar mai vrei? big grin