| MoruAndrei a întrebat:

Comunitatea B-Zone vă invită pe cel mai mare server românesc de SA-MP(San Andreas Multi Player): (RPG.B-Zone.Ro:7777). Vino alături de noi și distrează-te împreună cu prietenii tăi! Pentru mai multe detalii vizitează-ne la http://forum.b-zone.ro/topic/149999-ajuta-ti-comunitatea /
Aveţi întrebări sau nelămuriri?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-au cam intrecut astia de la http://Bugged.ro la useri online...

| MoruAndrei explică (pentru anonim_4396):

Părerea ta, oricum B-Zone nici nu se compară cu Bugged, mai ales la ajutorul oferit jucătorilor noi pe server.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MoruAndrei):

Dupa ce au inceput sa ia bataie de la Bugged au inceput sa se intereseze de useri, inainte nu te baga nimeni in seama.

| MoruAndrei explică (pentru anonim_4396):

Nu au luat bătaie, doar a apărut concurenţa, din păcate nu avem cu cine.
Crezi tu că nu te băga nimeni în seamă, dar ştiu că aşa e la voi, poate din această cauză acuzi fără să ai habar cum stă / a stat treaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MoruAndrei):

Nu-ti fa griji, orice jucator care a jucat sau joaca pe Bzone stie care a fost situatia inainte sa apara "concurenta", minciunile tale sunt inutile.

| MoruAndrei explică (pentru anonim_4396):

Hai că nu ajung la o concluzie cu tine. Lumea ştie şi nu uită cine e cel mai bun. Baftă!