| FernandoDinPipirig a întrebat:

Counter Strike Global Offensive sau Call of Duty Black Ops 2?
Ma refer la Multiplayer, nu la zombie sau alte moduri. Vreau argumente big grin.

2 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Counter Strike Global Offensive nu am prea jucat, mai mult am jucat Call of Duty Black Ops 2 multiplayer, deci eu as alege CoD Black Ops 2, e mult mai fain, mai multe mape, mai multi playeri, mai multe arme, mai real, mai multe lucruri sau alte chesti de genul, deci asta a fost parerea, sau poti astepta pana cand apare CoD Advanced Warfare multiplayerhappy.

Răspuns utilizator avertizat