| AnonimusDmn a întrebat:

Cu ce te ajuta dacă bați dragonul pe League of Legends? Va rog repede

5 răspunsuri:
| Tuca10 a răspuns:

Depinde de dragon, fiecare are un buf care te tine tot meciul, cel mai bun e infernalul

| AnonimusDmn explică (pentru Tuca10):

Mă poți ajuta cu mai multe informații pe Instagram ul meu k_tonydmn_03 mersi

| RobertRawr a răspuns:

Fiecare dragon iti da un buff. Daca il bati acel buff tine tot jocul.

| AnonimusDmn explică (pentru RobertRawr):

Mă poți ajuta cu mai multe informații pe Instagram ul meu k_tonydmn_03 mersi mult fratele

| AnonimusDmn explică (pentru RobertRawr):

6Mă poți ajuta cu mai multe informații pe Instagram ul meu k_tonydmn_03 mersi