| BuffaloSoldier a întrebat:

Cu placa video MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB DDR5, procesor Intel Core i7 2600 3.40 GHz + 8GB memorie pot juca PUBG in 60 70 fps-uri pe low?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Poti juca orice pe low cu ce ai pus aici. si da poti ajunge la 60-70 fps!

| KlibrDM a răspuns:

Ar trebui sa poti. Cumpara-l, incearca-l si daca nu iti merge bine iti ceri banii inapoi de la steam. Vezi doar sa nu joci peste 2 ore.

| Laur195 a răspuns:

Poti intra pe site-ul Game Debate si testa daca un joc merge sau nu pe pc-ul tau. Ca sa te ajut, am facut eu asta pentru tine si acolo scrie ca jocul ar rula pe low