| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaug unitate virtuala pentru windows7 ca din daemon tools imi da eroare

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza Daemon Tools Pro cu licenta si incearca cu el. Il gasesti pe net.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Open Daemon Tools, click pe "Add File" (numele fisierului.iso) si apoi click pe "monteaza imagine'' - asta e tot!
Daca in Daemon Tools iti da eroare inseamna ca nu este buna imaginea ISO. Alte programe sunt ULTRA ISO, NERO, Alcohol 120%, PowerISO, Virtual CloneDrive, MagicDisc Virtual DVD / CD-ROM, Power DVD.

Bafta!

| UretuClaudiu a răspuns (pentru neluL):

Imi da eroare apare to unable to add virtual device

| neluL a răspuns (pentru UretuClaudiu):

Instaleaza Daemon Tools Pro cu licenta si incearca cu el. Il gasesti pe net.

| GabiPiff a răspuns:

Phantom CD funda?