| Liiiax99 a întrebat:

Cum aflu numele utilizatorului si parola de la Metin 2? Ca le-am uitat.

5 răspunsuri:
| pastru009 a răspuns:

Mare păcat că le-ai uitat.Ei, eu nu ştiu cum, dar în locul tău mi-aş face un cont nou(sau mă joc pe celălalt cont pe care îl mai am) şi aş lua-o de la capăt.

| RoBLox a răspuns:

Pai depinde si ce metin joci!
De exemplu la (metin2ro) cand intri pe site si te loghezi scrie acolo intro parte AM UITAT PAROLA. Si dai acolo!

| Liiiax99 explică (pentru RoBLox):

Da, metin 2 ro joc, dar cand dau la am uitat parola imi zice sa scriu numele utilizatorului si adresa de email, doar ca numele utilizatorului nu il stiu.

| RoBLox a răspuns:

Aaaa daca ai uitat numele contului nu ai ce face! ( Decat sa te uiti la mesajul de la email de cand te-ai inregistrat ca iti apare acolo numele ). Daca te-am ajutat funda te rog!

| secret555123 a răspuns:

Intri prima oara pe metin2 apoi iti scrii numele de untilizator dai clic pe am uitat parola dup inri pe iahoo si iti vezi mesajul iti vezi parola si intri iar pe metin2 si scrii numele de utilizator si te uiti cu atentie la parola si o scrii mult succes si sa ma pui daca ti-a placut pe 1 loc