| DragosNr001 a întrebat:

Cum as putea creea o pagina de autentificare/logare, adica un script imi trebuie, pentru blogger? Adica sa se inregistreze omul pe site-ul meu, si sa se autentifice.Si daca imi trebuie o baza de date, cum o fac si cum o bag in site? Folosesc platforma Blogger! Asta e si problema. Si dupa, am nevoie de un meniu al lui, omului, care sa apara pe site-ul lui atunci cand e logat. HELP!
Dau o marreee funda si add! scuze pentru categorie!

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Daca ai fi folosit ucoz ca platforma, te puteam ajuta happy din pacate la blogger nu cunosc sad